Anasayfa >> HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojiye ve değişime adapte olabilen, müşteri memnuniyetini ve taleplerini önemseyen,bulunduğu sektörde daima yenilikçi olmayı hedefleyen aynı zamanda rekabetçi ruhunu da koruyan,garantili ve güven duyulan bir halı şirketi olarak bilinmektedir.

 

Halı sektöründe farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan EVEREST HALI çocuk odası, duvardan duvara ve salon halılarına kadar değişik modeller bulunmaktadır.Ayrıca müşterilerimizin kaliteli ürün beklentilerini karşılayabilmek amacı ile geniş renk ve model yelpazesi ile pek çok alternatifleri kendi bünyemizde bulunduruyoruz.Uygun esnek boyutlu halılar ile hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin  memnuniyetinin devam etmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

 

 

MİSYONUMUZ

EVEREST HALI olarak müşterilerimizin ve çalışmalarımızın memnuniyetini en temel görevimiz bilmekteyiz.Bu inançla hedefimiz sektördeki tecrübemizle firmamızı sağlam adımlarla büyümesini sağlamak,kaliteli ve yenilikçi ürünlerimizi müşterilerimizin memnuniyetine sunmak ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır.